O nas

[ezcol_1third]

ŁUKASZ

Pasja motoryzacyjna towarzyszy mi od dziecka. Wszystko zaczęło się od tego, ze mnóstwo czasu spędzałem w warsztacie samochodowym mojego taty. To od Niego dostałem swoje pierwsze dwa kółka z silnikiem – wymarzoną motorynkę. Jako, że nie był to najświeższy sprzęt – wymagał bardzo częstych napraw i remontów. W czasie długich godzin w warsztacie u Taty nauczyłem się cierpliwości i pokory do napraw motocykli. W późniejszych latach „awansowalem” na coraz to wyższe modele dwóch kółek aż dosiadłem w końcu pierwszego japońskiego motocykla – Hondy XL 600. Sam go całego rozkręciłem, skręciłem i stwierdziłem że to jest dokładnie to co w życiu chciałbym robić najbardziej . Z biegiem czasu przesiadałem się na motocykle przeróżnej maści od terenowych po sportowe. Zawsze pomagałem w naprawie motocykli moim kolegom z którymi wspólnie wiele jeździliśmy. Postanowiłem podążać wyznaczoną drogą. Wiedzę teoretyczną z mechaniki ogólnej uzyskałem w szkole i na studiach a praktyczną doskonaliłem u ojca w warsztacie. Pracowałem w renomowanych lubelskich serwisach motocyklowych a jeden z nich prowadziłem. Teraz chce dzielić swoją pracę zawodową i pasję wspólnie z moim bratem pod szyldem – Bbrothers – miejsca przyjaznego każdemu motocykliście. Część z Was, która już mnie zna wie, że motocykle stanowią nieodłączną część mojego życia. Jestem aktywnym motocyklistą, dlatego doskonale rozumiem potrzeby moich klientów. Wiem jak przygotować Twój motocykl do dalekiej podroży bo sam podróżuje. Wiecie, że zawsze niezależnie od sytuacji odbieram telefon i nie odmawiam pomocy. Zapraszam więc do Naszego Warsztatu, przekonaj się osobiście.[/ezcol_1third] [ezcol_1third]

Nasza oferta

Motocykle to nasza pasja która towarzyszy nam od najmłodszych lat. Stale rozwijamy swoje umiejętności, śledząc nowości na rynku oraz biorąc udział w szkoleniach aby nasze usługi były na najwyzszym poziomie. Stawiamy przede wszystkim na jakość a nie na ilość, pracujemy starannie i sumiennie. Oferujemy pełen zakres usług serwisowych wszystkich motocykli.
Dysponujemy warsztatem wyposażonym w najwyższej jakości narzędzia aby nasza praca była efektywna a Twój motocykl został dopracowany do perfekcji.
Każdy motocykl wymaga indywidualnego podejścia. Rozmawiając z klientem, wspólnie decydujemy o zakresie prac, zwłaszcza gdy pojawiaja się dodatkowe koszty w trakcie remontu.
Znajdziesz u nas fachowe doradztwo oraz wsparcie ludzi, dla których motocykle to prawdziwa pasja.

BBROTHERS – serwis motocykli Lublin to firma założona przez dwóch braci- Łukasza i Bartosza Borzęckich. Nasze doświadczenia zbierały się przez lata i zaowocowały wspólnym warsztatem znajdującym się w Lublinie przy ulicy Bohaterów Monte Casino…[/ezcol_1third] [ezcol_1third_end]

BARTEK

Motocykle to większość mojego życia. Mając ojca mechanika i warsztat pod domem można powiedzieć, że zostałem skazany na motoryzację, z czego niezmiernie się cieszę . Na początku jeździłem z Łukaszem na motorynce, aż w końcu w wieku 14 lat kupiłem sobie WSK-ę za swoje ciężko zarobione pieniądze, a ona co i rusz wymagała jakiegoś remontu czy naprawy. W ten sposób z pomocą taty zacząłem zgłębiać swoją wiedzę z zakresu budowy i naprawy motocykli, z biegiem czasu przechodziłem na wyższe poziomy wtajemniczenia, wraz z poważniejszymi motocyklami. W głowie rodziło się wiele pomysłów na przeróbki, udoskonalenia i modyfikacje, które starałem się wcielać w życie. Pierwszego Japończyka – Hondę VFR 750 RC36 praktycznie od razu po kupnie rozłożyłem na części, żeby wyremontować go od podstaw z pedantyczną dokładnością. Efekt mojej pracy można podziwiać w Galerii. Każdy swój motocykl naprawiałem sam, a z biegiem lat oraz wzrostem wiedzy i doświadczenia zacząłem naprawiać też motocykle moich znajomych, później pracowałem także w serwisie motocyklowym. Motocykl składa się z wielu elementów, a każdy z nich pełni ważną funkcję, dlatego ważne jest zapewnienie kierowcy bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Każdemu motocyklowi, który został mi powierzony poświęcam całą swoją uwagę, a naprawy wykonuję z najwyższą dozą staranności i dokładności, wsłuchując się przy tym w potrzeby właściciela maszyny.
Zawsze chciałem robić coś w czym będę mógł się realizować, dlatego wspólnie z bratem zdecydowaliśmy się na prowadzenie serwisu, ponieważ to zajęcie dla osób ze zmysłem technicznym i zamiłowaniem do motocykli, które mamy, a poprzez pracę możemy się nim dzielić z innymi. Chcemy, aby nasz serwis stał się miejscem do którego każdy motocyklista będzie chciał przyjeżdżać, żeby zostawić swój motocykl pod naszą opieką, a przy okazji pogadać o wspólnej pasji.

[/ezcol_1third_end]